Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Bělení zubů

Kosmetické bělení zubů

   Mít krásně oslnivě bílé zuby dnes není snem jen dívek a žen, ale vás všech, kteří se o sebe pečlivě a rádi staráte. Díky speciálnímu bělení je nyní můžete mít.

    Bělení zubů trvá 30 minut a provádí se neperoxidovým gelem v kombinaci s LED bělící lampou. Ten využívá studené modré světlo (cold blue light) o vlnové délce 490–530 nanometrů. Během bělení se tak do těla nedostávají infračervené ani ultrafialové paprsky. Oči klienta jsou navíc chráněny speciálními brýlemi.

    Neperoxidový gel je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Výsledkem budou zuby o 3–8 odstínů bělejší, a to zcela bez zvýšení citlivosti zubů či možnosti poleptání dásní.

Bělení je účinnější, než při použití klasického 6% –12% peroxidu, jež je mimo ordinace zubních lékařů dokonce již zcela zakázáno.


Jak probíhá ošetření?

 


    Klient si nasadí názubek s neperoxidovým bělícím gelem pro použití v salónech
Personál pomůže zaměřit přístroj s UV zářením několikanásobně zvětšující účinek aplikovaných látek.
Při aplikaci jsou používány ochrané brýle.
Za 30 minut aplikace vám vybělíme zuby až o několik odstínů.


Princip bělení zubů
    Prostupuje do struktury zubu a odbarvuje pigmenty v ní usazené, zubní sklovina zůstává neporušena. Nedokáže vybělit tmavé změny zubu z důvodu zubního kazu, nevybělí amalganové výplně, korunky a protézy.

Bílá dieta
    Každé bělení na určitou dobu "odvodní" zubní sklovinu.proto je vhodné dodržovat tzv. „bílou dietu“, vyhýbat se potravinám a nápojům, které zabarvují zubní sklovinu (káva, čaj, červené víno, červené zelí, čokoláda apod.), protože vybělené zuby jsou náchylnější na vstřebávání pigmentů.

    Vybělení není nikdy trvalé. Jeho délka závisí na životosprávě a na zubní hygieně. I přes veškerá opatření je potřeba vybělení v individuálním časovém horizontu opakovat.
Používáme na bělení zubů gel Star White - neperoxidový gel na bělení zubů
v souladu s směrnicí EU

    Od 20.9.2011 není možné používat přípravky na bělení zubů s větší koncentracínež 0,1% peroxidu vodíku. Bělící systém Star White je bez obsahu peroxidu vodíku a tím možný k použití v kosmetických a beauty studiích.

 Ukázky bělení zubů našich klientek

 

TOPlist