Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Formování postavy - Bodystyling

Bodystyling EMG 01

Je koncipován a vyvinut ke kosmetickému profesionálnímu použití jako elektronický systém pro pasivní cvičení a masáže. Co stimulační proud dokáže?

 

  • Cílenou redukci objemu
  • Odstranění celulitidy
  • Modelování postavy
  • Obličejový lifting ( ošetření vrásek a ochablého obličeje )
  • Masáže ( uvolnění svalů - zatuhnutí )
  • Lymfatické drenáže (otoky způsobené krevním oběhem, unavené - ztěžklé nohy, napuchnutí - periferní poruchy oběhu , likvidní reflux  

 Jak to celé funguje?

        Sval, který se pohybuje, potřebuje energii, kterou prvních cca 20 minut čerpá z krevního řečiště a poté použije energetickou zásobárnu těla – tukové buňky. (Proto není vhodné před cvičením jíst ovoce, neboť to obsahuje jednoduché cukry, které se přímo vstřebávají do krve a následně jsou využívány pracujícím svalem, čímž nedochází k odčerpávání energie z tukových rezerv).
 
      Principem EMG 01 je využití přímého nebo nepřímého působení nízkofrekvenčního proudění ve formě MONOPOLARNÍHO nebo BIPOLARNÍHO obdélníkového proudu. Výsledek terapie nepřekvapí, jestliže vezmeme v úvahu, že elektrické jevy hrají v normální funkci lidského těla významnou roli.: každá fyzická i psychická aktivita organismu je kontrolována nervovou
soustavou a tato soustava funguje díky elektrickým signálům, vedeným z mozku pomocí nervů přímo ke svalům.
EMG 01 napodobuje činnost nervové soustavy. Představuje mozek, který vysílá elektrické signály. Kabely a elektrody přebírají funkci nervů a signály dopravují ke svalům.

Co je ovšem nejpodstatnější ....

 Efekt je měřitelný již po první proceduře!!

Přijďte se přesvědčit !!!!

TOPlist