Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kryolipolýza

Kryolipolýza

    Certifikované neinvazivní (bezbolestné) ošetření srovnatelné s tumescentní liposukcí. Převratná novinka konečně v ČR - efektivní hubnutí ZMRAZENÍM tukových buněk s TRVALÝM výsledkem (lékařsky ověřeno)! Vyzkoušejte naprostou novinku na trhu a zbavte se jednou provždy tukových buněk a celulitidy.

 

    Tato unikátní nová metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření - jedná se o naprogramovanou buněčnou smrt. Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní pomocí lymfatického systému.

    Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněná, jelikož nereaguje na ochlazení.     Kryolipolýza může být použita jako alternativa invazivní liposukce. Při této metodě nedochází k poškození okolních tkání. Jedná se o bezpečnou proceduru odstraňující tukovou vrstvu v okolí nervů, svalů a kostí. Nepoužívají se žádné jehly, jde o neinvazivní metodu. Nedochází k porušení integrity kůže. Po procedůře není nutné užití léků tlumících bolest.

    Ihned po proceduře se můžete vrátit k běžným denním činnostem (práce,sport,atd.), rekonvalescence není nutná. Kryolipolýza je vhodná pro všechny, kteří jsou nespokojeni se středně velkými tukovými vrstvami, které nejsou snadno odstranitelné dietou či cvičením. Pokud je vašim cílem lokální redukce tukové tkáně, ale nechcete podstoupit chirurgický zákrok, jeví se použítí této metody jako ideální řešení.

    Výsledky jsou viditelné a působí přirozeně. Po proceduře se může v dané oblasti objevit zčervenání, které může trvat v řádu několik minut až hodin. Řada klientů může pociťovat jemné brnění či otupělost v dané oblasti, a to až po dobu osmi týdnů. Po prvním ošetření se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu 2-4 měsíců.

    Kryolipolýza narozdíl od kavitace ničí tukové buňky jednou provždy. Při kavitaci dochází pouze k vyprázdnění tuku z tukových buněk a jejich následnému vyloučení tělními tekutinami. Při špatné životosprávě a nedostatečném pohybu dochází ke znovunabytí tuku (zpětného bobtnání tukových buněk), a tedy recidivě. Kryolipolýzou se tukové buňky ničí nevratně. Navíc nedochází k nerovnostem.

    Tímto přístrojem můžete ošetřovat nejen bříško, boky, záda, ale i další partie, zadeček, nohy, ruce a kolena.

1 nasátí: 30 - 60 minut podle vrstvy tuku  

1 návštěva: maximálně 2 nasátí 

 

Kolik je potřeba vstupů

1 nasátí - malé bříško

2 nasátí - vetší bříško

3 nasátí - velké bříško

2 nasátí nohy zevnitř

2 nasátí nohy z venku

2 nasátí zadeček

2 nasátí ruce

 

Kontraindikace

· těhotentství, menstruace

· velké kovové implantáty

· srdeční onemocnění, kardiostimulátor

· choroba jater a ledvin

· rakovina, epilepsie, diabetes 2.stupně

· kožní onemocnění v místě ošetření

. léky na ředění krve

TOPlist